10 років бездоганної роботи в Запоріжжі та по всій території України

Підлога – профіль нашого підприємства. Нашими послугами користуються як замовники іменитих торговельних марок, так і середні й не великі компаній. Ми забезпечуємо всіх наших замовників надійними матеріалами та бездоганною якістю робіт

Укладання підлогових покриттів

Основні види послуг, які надає наша компанія по всій Україні:

  • Укладання лінолеуму
  • Настил ковроліну
  • Укладання ламінату
  • Промислові підлоги
  • Гумові покриття

Створення спортивних об’єктів

  • Створення футбольного поля
  • Будівництво тенісних кортів
  • Будівництво баскетбольних кортів
  • Будівництво волейбольних майданчиків

Багаторічний досвід укладання підлогових покриттів по всій Україні

Ми, компанія Євротайм, будучи активним учасником цього ринку ось уже без малого десять років, знаємо всі секрети гарної, якісної роботи. Використовуючи найсучасніші матеріали, що пройшли обов’язкову сертифікацію, бездоганно володіючи навичками монтажу, робіт по інсталяції – фахівці Євротайм здатні в найкоротші терміни капітально відремонтувати відслужили свій вік підлоги або створити їх «з нуля» в тільки що відбудованих будівлях.

Стан підлог – візитна картка, імідж вашого підприємства

Укладка коммерческого линолеумаНерідко трапляється бачити обшарпані, давно не бачили ремонту підлоги в самих різних приміщеннях, через які проходять за день якщо не тисячі, то сотні співробітників, відвідувачів, покупців.

Підлогові покриття відразу видають справжній стан справ у будь-якій компанії або торговому центрі. Там, де вони в самому розквіті, вони відрізняються, як мінімум, доглянутістю, а як максимум – вражають пишністю, оскільки виконані з якісних матеріалів руками професіоналів.

Постачання матеріалів для ремонту або нової інсталяції

Укладка ковролинаШвидкість виконання замовлень дуже залежить від швидкості поставки матеріалів з комплектуючими до них. Ми давно налагодили систему прямих поставок від постійних партнерів – компаній-виробників. Завдяки налагодженим поставкам на наших будмайданчиках завжди кипить робота без простоїв. Уміння раціонально планувати час, продумана організація всього робочого процесу – ще одна причина, по якій краще всього звертатися саме до нас.

Створення промислових підлог

Бетонная стяжка Ви – керівник промислового підприємства та хочете провести ремонт в цехах, на складах або в інженерних службах вашого заводу? Ми готові запропонувати вам якісні рішення, які розраховані на дуже серйозні навантаження: здатність витримувати вагу багатотонних машин, устаткування, а також вплив хімічних речовин. Роботи з промполамі кваліфіковані фахівці проведуть не тільки технічно грамотно, а ще з обов’язковим врахуванням всіх особливостей кожного конкретного виробничого приміщення.

Укладання спортивних покриттів

Потребує якісних покриттях спортивно-оздоровчий комплекс? Тоді зверніться до нас: бігові доріжки, волейбольні, баскетбольні майданчики, доріжки навколо басейнів – це те, що ми змонтуємо в лічені дні, забезпечивши повну безпеку спортсменів, оскільки якісні спортивні покриття, виконані з міцної, зносостійкої гуми, гарантують практично повна відсутність травм. Гумові покриття на відкритих майданчиків, закритих залах – якраз те, що потрібно сучасній спортивному комплексу.

Монтаж штучної трави

Укладка искусственной травыТрав’яні газони – красиво, природно, але догляд за ними потрібно дуже непростий: це відомо кожному співробітникові футбольного клубу, який займається підготовкою футбольних полів до матчів або тренувань. Ми знаємо рішення цієї складної задачі: тренування на штучній траві назавжди позбавлять ваш клуб від всіх проблем, пов’язаних з утриманням покриттів, а дуже швидке проведення робіт зведе до мінімуму незручності.

Укладання лінолеуму та ламінату

Потрібно провести ремонт в квартирі або кабінетах офісів? Лінолеум та ламінат – найпопулярніші матеріали при такому ремонті. Вважається, що з такою роботою може впоратися будь, хто в принципі вміє поводитися з інструментами. Однак краще звернутися до професіоналів – тобто, до нас. Кожен з цих матеріалів має свої особливості, кожна фірма, що виготовляє ламінат або лінолеум, має свої власні технології, які ми постійно вивчаємо. Це означає, що роботи будуть проведені на найвищому рівні, а результат буде радувати довгі роки – адже якісна робота з підлоговими покриттями будь-яких типів прямо впливає на термін їх служби.

Розробка проектів

Як правило, початку проведення підготовчих робіт завжди передує розробка проекту. Наші фахівці оперативно вивчать всі особливості пропонованого замовлення, економічно обгрунтують його, визначать строки виконання, запропонувавши замовникові кілька можливих варіантів на вибір.

Розробка дизайну

Создание кортовІнсталяція підлогових покриттів вимагає не тільки зусиль інженерів-проектувальників та майстрів-укладальників: дуже часто щоб вирішити питання, пов’язані із створенням закінченого образу того або іншого приміщення, потрібно дизайнерська думка. Ми пишаємося, що в компанії Євротайм працюють чудові фахівці, які розробляють дизайн під ці цілі. Вони не тільки володіють почуттям стилю, розвиненим смаком, але також знають дуже багато про фактурі використовуваних матеріалів, їх експлуатаційних властивостях, про здатність сполучатися один з одним. Тому створення такого ефектного дизайну, ідеально поєднується з іншою частиною приміщення, – те, чим із задоволенням займуться наші фахівці розробок, враховуючи при цьому ваші побажання.

Підлогові покриття удосконалюються з року в рік, ринок розвивається, розширюється – це вимагає постійного вивчення всіх новинок. Ми можемо впевнено говорити про те, що ні одна новинка не залишається поза увагою фахівців компанії: перш ніж використовувати будь-які матеріали або технології, їх обов’язково тестують. Тільки добившись ідеального рівня виконання робіт, справжні професіонали пропонують їх клієнтам в якості послуг.

Три кити нашої компанії

Висока якість, найкоротші терміни, готовність до діалогу із замовником – ось три кити, на яких міцно стоїть багаторічний успіх компанії Євротайм. Саме тому нас знають, нам довіряють не тільки великі та середні замовники в Запоріжжі та області, а по всій Україні, оскільки ми маємо можливості виїзду наших бригад практично в будь-яку місцевість в країні.

Зв’язавшись по телефону з менеджерами, ви зможете замовити як матеріали, так та роботу будь-якої складності та на будь-якій площі – технологічні можливості дозволяють нам виконувати будь-які обсяги робіт без втрати якості та швидкості.

Ставши нашими постійними замовниками, ви отримаєте цілий спектр дуже привабливих знижок-бонусів, за допомогою яких ми завжди дякуємо своїх постійних клієнтів за плідну і взаємовигідну співпрацю.

Сфера деятельности нашей компании профессиональная укладка напольных покрытий по всей Украине.